Kontakt

O firmie

Formularz kontaktowy


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Dane adresowe


Agraf Sp. z o.o.
ul. Nowe Sady 2, 94-102 Łódź

Tel. centrala: +48 (42) 25 03 120, fax: +48 (42) 25 03 121
e-mail: agraf@agraf.com.pl

GPS: N 51.74364034 E 19.42365082

Dział Handlowy – Systemy Interaktywne

Doradca handlowy
Katarzyna Wiśniewska
(42) 25 03 185, kom. 663 225 493
katarzyna_wisniewska@agraf.com.pl
Doradca handlowy
Paweł Borettini
(42) 25 03 185, kom. 609 531 300
pawel_borettini@agraf.com.pl
Dyrektor handlowy
Marek Bielecki
(42) 25 03 122, kom. 601 826 476
marek_bielecki@agraf.com.pl

Dział Handlowy – Systemy Graficzne i CAD

Doradca handlowy
Agnieszka Cieplucha
kom. 601 263 126
agnieszka_cieplucha@agraf.com.pl
Doradca handlowy
Bogumiła Jakubiak
(42) 25 03 125, kom. 609 107 358
bogumila_jakubiak@agraf.com.pl
Doradca handlowy
Patrycja Pluta
kom. 603 722 494
patrycja_pluta@agraf.com.pl
Dyrektor działu Systemów Graficznych i CAD
Anna Cieplucha
(42) 25 03 124, kom. 607 379 870
anna_cieplucha@agraf.com.pl

Wsparcie techniczne – Systemy Interaktywne

Wsparcie techniczne
Piotr Kaniecki
(42) 25 03 183, kom. 605 068 900
piotr_kaniecki@agraf.com.pl
Wsparcie techniczne
Jacek Dyśko
(42) 25 03 183, kom. 609 947 300
jacek_dysko@agraf.com.pl

Wsparcie techniczne – Systemy Graficzne i CAD

Wsparcie techniczne
Adam Rosiński
(42) 25 03 150, kom. 605 054 200
adam_rosinski@agraf.com.pl
Wsparcie techniczne
Łukasz Winkowski
(42) 25 03 128, kom. 605 672 337
lukasz_winkowski@agraf.com.pl
Dyrektor Techniczny Systemów Graficznych i CAD
Maciej Niewiadomski
kom. 602 290 085
maciej_niewiadomski@agraf.com.pl

Biuro i Logistyka

Logistyka krajowa i magazyn
Jarosław Dubiński
(42) 25 03 120, kom. 605 722 900
jaroslaw_dubinski@agraf.com.pl
Logistyka krajowa i magazyn
Wojciech Kijewski
(42) 25 03 120, kom. 695 046 214
wojciech_kijewski@agraf.com.pl
Logistyka zagraniczna
Rafał Stanecki
(42) 25 03 120, kom. 605 729 229
rafal_stanecki@agraf.com.pl

Marketing i PR

Dyrektor marketingu
Barbara Stasiak
(42) 25 03 122, kom. 724 652 053
barbara_stasiak@agraf.com.pl
Asystent ds. marketingu
Aleksandra Załuska
tel. (42) 25 03 122
aleksandra_zaluska@agraf.com.pl

NASI PARTNERZY