Współpraca Newline interactive z Microsoft

Jest nam niezmiernie miło przekazać Państwu, że Newline Interactive i Microsoft zacieśnili współpracę co wpłynęło na zwiększenie możliwości i jeszcze bardziej intuicyjną obsługę monitorów interaktywnych Newline TruTouch.

Obecnie większość użytkowników wykorzystuje monitory interaktywne pracując z systemem Windows 10 i to z myślą o nich, wychodząc na przeciw tym potrzebom firmy Newline Interactive i Microsoft ze sobą współpracują.
Efektem tego są najnowsze monitory interaktywne Newline TruTouch z serii VN i X wykorzystujące wszystkie możliwości najnowszych rozwiązań Windows w tym bardzo intuicyjne i praktyczne narzędzie Windows Ink. Pracując z programami firmy Microsoft można nanosić w nich odręczne notatki bez stosowania dodatkowych programów. Newline TruTouch rozpoznaje automatycznie używane narzędzie czyli wie kiedy użytkownik np. posługuje się cienkim pisakiem, a kiedy używa palców do przesuwania czy powiększania omawianych stron, a zbliżając pięść może ścierać swoje notatki. Jest to jedynie skrawek możliwości, a jeśli chcesz zobaczyć więcej umów się na prezentację. Zobaczysz prawdziwą moc monitorów interaktywnych Newline TruTouch z serii VN i X.

Współpraca Newline interactive z Microsoft
Przewiń do góry