MimioTeach – zmień zwykłą tablicę w interaktywną

Za pomocą urządzenia MimioTeach możesz zamienić tradycyjną tablicę suchościeralną w jej interaktywny odpowiednik. Niewielka i poręczna przystawka może być z łatwością przenoszona między salami i piętrami – dzięki temu urządzenie może być używane w wielu salach bez konieczności uciążliwego i czasochłonnego transportu.

Wygodna interakcja

Tablica interaktywna stworzona przy pomocy MimioTeach oferuje wszystkie funkcjonalności standardowych urządzeń tego typu. Nauczyciele mogą tworzyć ciekawsze, angażujące i co najważniejsze bardziej skuteczne lekcje, korzystając z dołączanego oprogramowania lub z własnych zasobów.

Do mobilnej tablicy MimioTeach dołączane jest oprogramowanie interaktywne MimioStudio, które oferuje bogatą bazę lekcji i multimediów oraz kreator do samodzielnego tworzenia materiałów edukacyjnych. Pomocna, zarówno dla ucznia, jak i nauczyciela, jest funkcja zamiany pisma ręcznego i rysunków na ich drukowane wersje. Oprogramowanie jest kompatybilne z plikami MS Office i plikami konkurencyjnych rozwiązań interaktywnych. Do tego zawiera funkcje obsługujące piloty do odpowiedzi i zapisujące oceny do wbudowanego dziennika. MimioStudio to intuicyjne i oferujące bogate zasoby „centrum dowodzenia” nauczyciela.

Tablica obsługiwana jest za pomocą wygodnego w użyciu pisaka. Pozwala on z poziomu tablicy bezprzewodowo korzystać z  komputera oraz wygodnie obsługiwać oprogramowanie MimioStudio. Bez problemu używają go nawet młodsze dzieci.

Bezpieczeństwo

W klasie pełnej uczniów nietrudno o nieumyślne uszkodzenie sprzętu – zbicie, porysowanie. Wysokiej jakości materiał i przemyślana konstrukcja sprawiają, że MimioTeach jest odporny na takie uszkodzenia. Dodatkowo dzięki swoim niewielkim rozmiarom i sposobie mocowania, może po lekcji zostać łatwo zdemontowany i schowany w bezpiecznym miejscu.

Mobilna tablica MimioTeach działa w rozdzielczości 4800×9600 (dla obrazu 1.2 m x 2.4 m) i oferuje rozmiar aktywny o wymiarach  1.5 m x 2.4 m (przekątna 2,5 m) dla formatu 4:3 i 2,9 m dla obrazu szerokokątnego.

Producentem MimioTeach jest Boxlight – amerykańska firma, której Agraf jest wyłącznym polskim dystrybutorem.

MimioTeach – zmień zwykłą tablicę w interaktywną
Przewiń do góry