Spotkajmy się na targach ISE 2019

Zapraszamy naszych partnerów, odwiedzających targi Integrated Systems Europe w Amsterdamie, na stoisko firmy Newline – pawilon  11, nr B-170. Zachęcamy do umawiania indywidualnych spotkań z przedstawicielami Newline i Agraf – chętnie zaprezentujemy produkty i odpowiemy na wszystkie pytania. Będziemy do dyspozycji od 5 do 8 lutego, w godzinach otwarcia hali wystawienniczej.

Premiera na ISE

Podczas tegorocznych targów Newline zaprezentuje nową linię monitorów dotykowych – NWC. Produkty zostały zaprojektowane z myślą o wygodniejszej i bardziej efektywnej  współpracy zdalnej. Innowacją jest system czujników, dzięki którym monitor dopasuje się do potrzeb użytkowników. Uczestnicy targów jako pierwsi poznają to nowatorskie rozwiązanie!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wypełnieniu formularza online (przejdź do formularza) i podaniu specjalnego kodu. Osoby zainteresowane otrzymaniem kodu i indywidualnym spotkaniem ze specjalistami Agraf i Newline prosimy o kontakt z przedstawicielem naszego działu handlowego.

Do zobaczenia!

Spotkajmy się na targach ISE 2019
Przewiń do góry