BOSON – nowość dla młodych wynalazców, majsterkowiczów i edukatorów STEM

Jak trudne zjawiska pokazać w prosty sposób? Z pomocą przychodzi BOSON, który dzieli skomplikowane układy na funkcjonalne i łatwe do zrozumienia moduły. Inspiruje do kreatywnego myślenia i rozwijają umiejętności logicznego myślenia. Sprawdź sam!

W naszej ofercie znajdziecie trzy zestawy BOSON.

Zestaw BOSON Inventor Kit

BOSON Inventor Kit oferuje możliwość budowania i rozwijania układów o różnych stopniach zaawansowania. Uczniowie, wraz z nabywaniem umiejętności, sami zaczynają tworzyć coraz to bardziej rozbudowane projekty, wykazując się kreatywnością i logicznym myśleniem.

Zestaw łączy w sobie uniwersalność i wszechstronność. Nie wymaga programowania, więc z powodzeniem można go wykorzystywać na zajęciach z najmłodszymi. Różne typy modułów są wykonane w innych kolorach, co sprawia, że praca z nimi jest intuicyjna. Z drugiej strony zestaw jest kompatybilny m.in. z micro:bit, Arduino i innymi zestawami BOSON – co stwarza użytkownikom w zasadzie nieograniczone możliwości!

Zestaw BOSON Inventor Kit oferuje łącznie aż 37 modułów.

Zestaw BOSON Starter Kit Dla Micro:bit

Połączenie modułów elektronicznych BOSON z popularnym mikrokontrolerem micro:bit otwiera możliwości tworzenia zaawansowanych projektów z elementami programowania i elektroniki. Zestaw zawiera 8 uzupełniających się modułów, obejmujących najpopularniejsze czujniki i odbiorniki cyfrowe i analogowe, wspomagające interakcję dźwięku, światła i ruchu.

Zestaw BOSON Science Kit

Z BOSON Science Kit uczniowie zbudują własne laboratorium do obserwacji zjawisk i zmian zachodzących w przyrodzie. Zestaw zawiera 8 modułów do nauki fizyki, chemii i biologii – w zależności od potrzeb można wykorzystywać pojedyncze elementy do prostych doświadczeń lub budować skomplikowane urządzenia typu IoT (Internet od Things) z wykorzystaniem zewn. akcesoriów.

Więcej informacji na temat zestawów BOSON: https://agraf-it.pl/170022646-elektroniczne-zestawy-edukacyjne.

BOSON – nowość dla młodych wynalazców, majsterkowiczów i edukatorów STEM
Przewiń do góry