Monitor interaktywny Newline VN Liderem IT!

Monitor interaktywny Newline serii VN triumfował w kat. Computer & Equipment Technology. Nagrody przyznawane są produktom, które wyróżniają się swoją innowacyjnością na tle konkurencji. Kapituła konkursowa doceniła zaawansowanie technologiczne monitora i jego rolę w budowaniu efektywnej współpracy w biznesie.

Burze mózgów, wideokonferencje, interaktywne szkolenia – w dobie rozproszonych zespołów i firm o globalnym zasięgu komunikacja coraz rzadziej odbywa się w jednym pomieszczeniu. Potrzeba efektywnej komunikacji zdalnej skutkowała rozwojem technologicznym i upowszechnieniem takich sprzętów jak monitory interaktywne.

Optical Bonding

Monitory serii VN wyposażone są w nowatorską technologię Optical Bonding, która zapewnia doskonałą jakość obrazu, większą wytrzymałość oraz niespotykaną w konkurencyjnych rozwiązaniach precyzję dotyku. Poprzez zespolenie ekranu monitora z szybą zabezpieczającą osiągnięto także maksymalizację kątów widzenia – 178O – co jest  nie do przecenienia w przypadku dużego audytorium.

Wygodna współpraca

Dzięki współpracy z Microsoft, produkty Newline łączą funkcjonalność technologii dotykowej z możliwościami m.in. MS Office oraz Windows Ink. Dzięki temu połączeniu użytkownik w najbardziej naturalny sposób pracuje z dokumentami, stronami internetowymi, a nawet filmami. Zastosowanie Rozpoznawania Obiektowego pozwala na automatyczne identyfikowanie narzędzi pisarskich i rozpoznawanie gestów oraz wykonanie odpowiedniej czynności (takiej jak pisanie, przemieszczanie się po dokumencie i wymazywanie) bez konieczności wybierania funkcji z menu.

Monitor Newline VN jest wyposażony również w tzw. dynamiczne porty USB, dzięki czemu może on pełnić rolę huba USB, czyli udostępniać innym komputerom podłączone do niego urządzenia peryferyjne za pomocą jednej wtyczki.

Komfort pracy oraz  skuteczną komunikację online wspiera  dedykowane oprogramowanie – Newline Cast, Newline Broadcast oraz Display Management. Oprogramowanie zapewnia bezprzewodową komunikację między monitorem a dowolnym urządzeniem. Umożliwia także prowadzenie prezentacji online nawet dla 200 użytkowników znajdujących się w różnych lokalizacjach oraz umożliwia zdalne zarządzanie grupą monitorów.

Monitor interaktywny Newline VN Liderem IT!
Przewiń do góry