Nowość – Newline RS+!

Nasi partnerzy stale udoskonalają swoje produkty, aby jeszcze lepiej odpowiedzieć na oczekiwania klientów. Poznajcie nowość w naszej ofercie – monitor Newline RS+ (TT-6519RSTT-7519RS)! Następca dobrze znanego modelu RS jest wyposażony w Android 8, cały zestaw oprogramowania do współpracy zdalnej, nowe funkcje aplikacji Tablica oraz zapewnia żywotność panelu do 50 tys. godzin.

RS+ odziedziczył najlepsze funkcjonalności poprzednika: Rozpoznawanie Obiektowe kompatybilne z Windows Ink (zobacz, jak to działa), dynamiczne porty USB oraz 20 punktów dotyku. Wszystko to w rozdzielczości 4K i eleganckiej ramie nawiązującej designem do modeli VN.

Ekosystem Newline

Newline RS+ jest fabrycznie wyposażony w oprogramowanie do współpracy zdalnej – Newline Cast, Broadcast i Display Management. Dzięki Newline Cast udostępnisz na monitorze widok ekranu dowolnego urządzenia – szybko, wygodnie i bezprzewodowo. Jeżeli pracujesz na komputerze,  skorzystaj z dwukierunkowej współpracy –nanosząc zmiany i adnotacje na jeden dokument jednocześnie z poziomu laptopa i monitora.

Dzięki Newline Broadcast możesz wielokrotnie zwiększyć zasięg swojego przekazu. Udostępnić swoją prezentację online – z sali konferencyjnej lub auli wykładowej do nawet 200 użytkowników znajdujących się w dowolnym miejscu na świecie.

Display Management umożliwia zdalne zarządzanie grupą monitorów. Usprawnia obsługę techniczną – administrator systemu może wprowadzać zmiany masowo na wszystkich posiadanych urządzeniach.

Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym.

Nowość – Newline RS+!
Przewiń do góry