Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agraf jest firmą, która zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości sprzętu i oprogramowania dla różnych branż. Od momentu powstania w 1987 roku zajmuje się wprowadzaniem nowoczesnych technologii do Polski.

Agraf Sp. z o.o.
ul. Nowe Sady 2, 94-102 Łódź

Dział Handlowy

Doradca handlowy
Katarzyna Wiśniewska
(42) 25 03 185, kom. 663 225 493
katarzyna_wisniewska@agraf.com.pl
Doradca handlowy
Paweł Borettini
(42) 25 03 185, kom. 609 531 300
pawel_borettini@agraf.com.pl
Doradca handlowy
Piotr Dziekanowski
(42) 25 03 185, kom. 605 672 341
piotr_dziekanowski@agraf.com.pl
Dyrektor handlowy
Marek Bielecki
(42) 25 03 134, kom. 601 826 476
marek_bielecki@agraf.com.pl

Wsparcie techniczne

Wsparcie techniczne
Piotr Kaniecki
(42) 25 03 183, kom. 605 068 900
piotr_kaniecki@agraf.com.pl
Wsparcie techniczne
Jacek Dyśko
(42) 25 03 183, kom. 609 947 300
jacek_dysko@agraf.com.pl

Marketing i PR

Dyrektor marketingu
Barbara Stasiak
(42) 25 03 122, kom. 724 652 053
barbara_stasiak@agraf.com.pl
Specjalista ds. marketingu
Kamila Nowicka
tel. (42) 25 03 122
kamila_nowicka@agraf.com.pl
Asystent ds. marketingu
Aleksandra Załuska
tel. (42) 25 03 122
aleksandra_zaluska@agraf.com.pl

Dział handlowy

Doradca handlowy
Agnieszka Cieplucha
kom. 601 263 126
agnieszka_cieplucha@agraf.com.pl
Doradca handlowy
Mateusz Poliński
kom. 601 359 036
mateusz_polinski@agraf.com.pl
Dyrektor działu Systemów Graficznych i CAD
Anna Cieplucha
(42) 25 03 124, kom. 607 379 870
anna_cieplucha@agraf.com.pl

Wsparcie techniczne

Wsparcie techniczne
Adam Rosiński
(42) 25 03 150, kom. 605 054 200
adam_rosinski@agraf.com.pl
Wsparcie techniczne
Łukasz Winkowski
(42) 25 03 128, kom. 605 672 337
lukasz_winkowski@agraf.com.pl
Dyrektor Techniczny Systemów Graficznych i CAD
Maciej Niewiadomski
kom. 602 290 085
maciej_niewiadomski@agraf.com.pl

Przewiń do góry