O firmie

AGRAF specjalizuje się w dystrybucji dwóch głównych grup produktowych:

SYSTEMÓW INTERAKTYWNYCH DLA EDUKACJI I BIZNESU

W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy monitory interaktywne, systemy do wideokonferencji i współpracy zdalnej oraz elektroniczne systemy do odpowiedzi. Wspieramy przedsiębiorców w poprawie zaangażowania ich pracowników, prowadzeniu efektywnej komunikacji – szczególnie w rozproszonych zespołach – oraz optymalizacji pracy i kosztów.

Jesteśmy polskim dystrybutorem marek Newline, Globisens i Turning Technologies. W swojej ponad 30-letniej historii wyspecjalizowaliśmy się we wprowadzaniu światowych trendów technologicznych na krajowy rynek. Współpracujemy z ogólnopolską siecią autoryzowanych dealerów, zapewniając im pełne wsparcie: szkolenia, pomoc techniczną, serwis i marketing, a co najważniejsze służąc wiedzą i fachowym doradztwem w doborze najlepszych rozwiązań.

Byliśmy wielokrotnie nagradzani za sukcesy sprzedażowe, propagowanie nowych trendów oraz działalność edukacyjną w zakresie wykorzystania nowych technologii – nasze nagrody i wyróżnienia.

Więcej informacji o naszych produktach na stronach AGRAF-IT i Cyfrowa Szkoła.

SKANERY

Jesteśmy jednym z najstarszych i najbardziej doświadczonych dystrybutorów sprzętu dla branż reklamowej i CAD w Polsce. Od ponad 30 lat służymy naszym klientom w zakresie porad dotyczących wyboru sprzętu, jego eksploatacji.

Więcej informacji na stronie Rastertech.

Zapraszamy do śledzenia nas w mediach społecznościowych

Facebook: Agraf Systemy Interaktywne

YouTube: Agraf sp. z o.o.

LinkedIn: Agraf sp. z o.o.

Przewiń do góry