Agraf i Newline na konferencji Huddle for Good

Listopad jest dla nas bardzo pracowity – 20 listopada, pod szyldem Newline, weźmiemy udział w pierwszej polskiej edycji Huddle for Good.  Na zaproszenie organizatora, czyli MindShare Poland,  Newline został partnerem FunParku Technologicznego.

Na naszym stoisku będziecie mieć  niecodzienną okazję przetestowania supernowoczesnego 86-calowego monitora Newline TruTouch X9. Eksperci Agraf i Newline przedstawią korzyści, jakie monitory interaktywne oferują  firmom w zakresie prezentacji, videokonferencji i współpracy zdalnej. Pokażemy Wam  m.in.,  czym jest Optical Bonding, czy można pisać po monitorze zwykłym ołówkiem i  jakie możliwości oferuje 20 punktów dotyku.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się nieco więcej nt. serii monitorów ze zintegrowanym rozwiązaniem do wideokonferencji, burzy mózgów czy interaktywnych prezentacji doskonale wpisujących się w ideę  Unified collaboration, to zapraszamy do lektury artykułu i wywiadu z Robertem Puszem, przedstawicielem Newline, opublikowanym na portalu AntyWeb: „Surface Hub? Zapomnijcie, Newline pokazuje przyszłość biur i szkół”.

Więcej informacji nt. wydarzenia Huddle for Good znajdziecie na stronie organizatora.

Agraf i Newline na konferencji Huddle for Good
Przewiń do góry