Rozwijaj funkcjonalności swojego monitora z Android Box Newline X10D

Monitor wyposażony w mini komputer Android Box Newline X10D umożliwia korzystanie z bogatej bazy popularnych aplikacji i gier z Google Play. Programy powszechnie używane na tabletach i smartfonach oferują wiele funkcji, które ułatwiają codzienność i rozwijają umiejętności – Android Box pozwali na wykorzystanie ich potencjału także na lekcjach.

 Android Box został zaprojektowany do obsługi monitorów interaktywnych,  dzięki czemu – w przeciwieństwie do wielu tańszych odpowiedników – zapewnia w pełni dotykową obsługę. Umożliwia płynną obsługę dłonią zarówno natywnych funkcji systemu, jak również pobranych aplikacji.

Czym jest Android Box?

Android Box Newline X10D to niewielkie, ale bardzo wydajne urządzenie, wspierające rozdzielczość 4K i współpracujące z monitorami Newline. Dzięki 2 GB wbudowanej pamięci RAM użytkownik może pobrać ze sklepu dowolną aplikację współpracującą z Android wersji 6.0.

Własna tapeta, logo i skróty do najczęściej używanych programów – system Android pozwala na spersonalizowanie urządzenia, podobnie jak w wyższych modelach monitorów TruTouch – VN oraz X.

Monitory interaktywne z wbudowanym Androidem, ze względu na płynność działania, nie umożliwiają pobierania aplikacji ze sklepu. Dzięki Android Box można bezpiecznie korzystać z zasobów Google Play, bez obaw o wydajność urządzenia.

Rozwijaj funkcjonalności swojego monitora z Android Box Newline X10D
Przewiń do góry