AGRAF Partnerem Laboratoriów Przyszłości!

Zostaliśmy Partnerem Programu Laboratoria Przyszłości. We współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki oraz pozostałymi instytucjami partnerskimi wspieramy uczniów i nauczycieli w rozwijaniu umiejętności przyszłości.

Dzięki partnerstwu z Newline Interactive Polska oraz AGRAF edukatorzy mogą wzbogacić swoje warsztatów o interaktywne, multimedialne treści wyświetlone na monitorach dotykowych Newline. Showroom przy ul. Nowogrodzkiej 47a w Warszawie został wyposażony w dwa modele Newline LYRA (65” i 75”) na podstawach mobilnych Newline HW86 z wygodną regulacją wysokości, praktycznymi półkami na akcesoria i możliwością wygodnego przemieszczania monitora między salami oraz nabiurkowy 27-calowy Newline Flex. Wrocławski showroom, mieszczący się na stadionie, otrzymał wielkoformatowy monitor Newline LYRA oraz model Newline Flex.

AGRAF przekazał także warszawskiej placówce najnowsze roboty Thymio AI wyposażone w moduł Sztucznej Inteligencji, programowalne roboty Maqueen oraz drukarkę Robo E3. Dzięki Thymio AI edukatorzy mogą nie tylko prowadzić warsztaty korzystając aż z sześciu języków programowania, ale organizować również nowatorskie zajęcia z zakresu Sztucznej Inteligencji. Szkoły mogą zgłaszać zainteresowanie warsztatami korzystając z formularza na stronie internetowej.

AGRAF Partnerem Laboratoriów Przyszłości!
Przewiń do góry